OptoNet 

OptoMedia 

OptoBone 

OptoHousing 

Rychlý kontakt

OptoNet Communication, spol. s r.o.
Červený Kříž 250
586 01 JIHLAVA

IČ: 27750132
DIČ: CZ27750132

info@optonet.cz
tel: +420 564 040 152

ELTEX - OPTOKON ALIANCE

25.06.2013

OPTOKON, a.s. spolu s významným ruským vývojovým centrem a prodejcem telekomunikačních zařízení, společností ELTEX Novosibirsk založil novou obchodní alianci pro oblast nových telekomunikačních technologií (FTTH, FTTB PON sítí).

OPTOKON, a.s. a ELTEX Enterprise, Ltd. založili alianci dne 14. června 2013 za účelem společného výzkumu, vývoje, výroby a prodeje telekomunikačních technologií ve státech Evropy, Blízkého východu, Afriky a Ameriky.

Obchodním záměrem ELTEX - OPTOKON Aliance je propojení exkluzivních knowhow, vlastněných ELTEX a OPTOKON, pro vytvoření komplexní nabídky pro realizaci sítí xPON.

Hlavní misí ELTEX - OPTOKON Aliance je poskytovat zákazníkům ve společném obchodním teritoriu telekomunikační systémy využívající technologie xPON, VoIP, TDM, Ethernet-switch, Thin client, Set-top-box s nejlepšími technickými parametry a komplexní řešení FTTH a FTTB pro přenosové rychlosti vyšší jak 1GB/sek.

Na základě tohoto Vám naše společnost OptoNet Communication, spol s r.o. může nabídnout kompletní řešení pro Vaše sítě včetně zákaznické podpory.

 


ELTEX-OPTOKON-PR