OptoNet 

OptoMedia 

OptoBone 

OptoHousing 

Rychlý kontakt

OptoNet Communication, spol. s r.o.
Červený Kříž 250
586 01 JIHLAVA

IČ: 27750132
DIČ: CZ27750132

info@optonet.cz
tel: +420 564 040 152

IPTV - víc než televize!

Chcete sledovat TV ve vysokém rozlišení, chcete se bavit? Vstupte s námi do světa digitální zábavy pomocí IPTV.

 Služba OptoMedia-IPTV

Společnost OptoNet Communication, spol. s r. o. nabízí zákazníkům a partnerům možnost přístup k televiznímu vysílání prostřednictvím služby IPTV - kabelové televize nové generace. Digitální televize IPTV poskytuje digitální kvalitu obrazu i zvuku, bez jakéhokoliv šumu nebo zrnění a bez nutnosti instalace anténního připojení. Kvalita zvuku ani obrazu není ovlivněná počasím nebo atmosférickými poruchami, a je přenášena bez rušivých vlivů programových filtrů užívaných tradičními analogovými kabelovými televizemi.

 Popis řešení OptoMedia-IPTV a některých klíčových funkcionalit

Signál je  kódován v systému MPEG2 nebo MPEG4. Vysoce kvalitní obraz a zvuk je v digitální kvalitě přenášen prostřednictvím Internet Protokolu tzv. multicastovým přenosem. Datový tok televizního kanálu (okolo 6 Mbit/s u standardního rozlišení a 12-16 Mbps ve vysokém rozlišení HD) nijak neomezuje rychlost internetového připojení. Služba není vázána na objednání internetové přípojky nebo telefonní služby VoIP.

 Ø AIM PROGRAMOVÝ PRŮVODCE - EPG

Elektronický průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech a to včetně přehledu pořadů na 14 dní dopředu.

 Ø AIM MOJE TV

Díky této funkci máte možnost vytvářet svou vlastní programovou skladbu a poté v klidu sledovat ostatní televizní pořady. Funkce Moje TV Vás poté sama upozorní na začátek Vašeho oblíbeného pořadu. Výběr pořadů probíhá v elektronickém programovém průvodci (EPG), do nultého kanálu navolíte až na 14 dní dopředu pořady z různých TV stanic. Jednotlivým pořadům lze stanovit různé priority dle vašeho vlastního uvážení.

 Ø AIM PAUSE LIVE TV

Pause TV umožňuje uživateli pozastavit živé vysílání po dobu maximálně 15 minut a poté znovu přehrávat se zpožděním, aniž by jste cokoliv zmeškali z Vašeho oblíbeného pořadu. Zastavení a přechod zpět do živého vysílání je automatický po přepnutí kanálu, jednoduchým stisknutím tlačítka START/STOP nebo při dosažení hranice pořadu.

 Ø AIM START OVER TV

Tato funkce umožňuje uživateli začít sledovat aktuální pořad od začátku. Chování je podobné Pause TV. Jako uživatel této funkce se nemusíte obávat, že se pozdním příchodem domu připravíte o část svého oblíbeného pořadu. Funkce je dostupná na vybraných programech a lze ji využít nejpozději před skončením daného pořadu.

 Ø nPVR (NETWORK PERSONAL VIDEO RECORDER)

Uživatel má možnost označovat jednotlivé pořady v EPG pro nahrání (pořady se mohou překrývat). Každý uživatel má k dispozici maximálně 3 hodiny nahrávacího času, rozšíření této kapacity lze dokoupit samostatně. Uživatel si může obsah různě organizovat pomocí kategorií, nastavovat ochranu rodičovským zámkem apod. Funkce umožňuje uživateli používat vícerychlostní posun vpřed a vzad.

 Požadavky na  HW a SW

•  Běžný televizor nebo Plazma / LCD monitor

  STB Motorola VIP 1900

  Home Access Gateway - v případě odběru více služeb

  Připojení na optickou / metalickou vysokokapacitní síť

  Datové rozvody do místností, kde je umístěn TV přijímač

DATASHEET - IPTV.pdf
Skladba tarifů - IPTV.pdf